Ilgamečiam „Transporto vystymo grupės“ vairuotojui – išskirtinis vilkikas

Tarptautinių krovinių gabenimų bendroves Lietuvoje, Lenkijoje, Vokietijoje ir Vidurio Azijos šalyse jungiančios UAB „Transporto vystymo grupės“ vairuotojui Arnoldui Borodinui šie metai prasidėjo itin pakiliai – įvertinę jo ištikimybę darbui ir ilgametį indėlį, įmonės vadovai skyrė išskirtinį „Mercedes-Benz Actros F1 racing edition“ vilkiką.

Tokių vienetinių sunkvežimių gaminama labai nedaug, o jų komplektacija pati turtingiausia – erdvi „Giga space“ kabina, kurios vidaus įranga išties prašmatni – oda trauktos vidaus detalės, medžio inkrustacijos bei gausybė buitinės technikos – nuo puikaus LED televizoriaus, specialaus krėslo poilsiui, iki tokių jau įprastų dalykų kaip mikrobangų krosnelė ar kavos aparatas. Vairuotojo darbo vieta taip pat išskirtinė – krėslas su masažo funkcija ir pneumatine amortizavimo sistema, „Premium Comfort” čiužinys, elektra valdomas tamsinto stiklo stoglangis ir daugiau kaip 2 metrai aukščio erdvės.

Gediminas Lekštys, „Silberauto“ pardavimų vadybininkas teigia, kad į šios limituotos serijos sunkiasvorius montuojamų pagalbinių elektronikos sistemų sąrašas pats ilgiausias – automatinė oro slėgio padangose kontrolė, telematikos sistema, gyvūnus ir žmones kelyje sugebanti identifikuoti stabdymo pagalbos Sistema “Active Brake Assist 4”, šoninių kliūčių identifikavimo sistema “Sideguard Assist system” bei daugybė kitų.

Dainius Laurinonis, UAB „Transporto vystymo grupė“ direktoriaus pavaduotojas finansams.

Jau daugiau kaip ketvirtį amžiaus, nuo pat bendrovės įkūrimo joje dirbantis A. Borodinas tapo tikra legenda – jo prižiūrimi vilkikai tviska švara ir visuomet yra nepriekaištingos techninės būklės, o apie meilę savo darbui jis kalba su ugnele akyse. „Jaučiuosi gerai kelyje ir grįžęs visuomet pasirūpinu, kad automobilis būtų prižiūrėtas, po reiso nuplautas ir nė vienas varžtelis jame neklibėtų ir nerūdytų. Žmona net priekaištauja kartais, kad savo vilkikui per daug dėmesio ir laiko skiriu“, – atvirauja patyręs tolimųjų reisų vairuotojas.

Įmonės vadovai jam patiki sudėtingiausias užduotis. Dainius Laurinonis, UAB „Transporto vystymo grupė“ direktoriaus pavaduotojas finansams įteikdamas naujo vilkiko raktelius teigė, jog įmonė skatina pavyzdingus darbuotojus tokiu originaliu būdu. „Arnoldas yra pavyzdys kitiems kolegoms, jis puikiai reprezentuoja savo profesiją. Juo gali sekti kiti vairuotojai-ekspeditoriai, nes tokio kruopštumo ir atsidavimo darbui galima tik pasimokyti. Buvo net keli kandidatai šiam paskatinimui ir Arnoldas buvo išrinktas kaip tinkamiausias, tačiau tai nereiškia, jog likę vairuotojai to nenusipelno. Ateityje bandysime sugalvoti daugiau panašių akcijų“, – pabrėžia D.Laurinonis.

Anot vadovo, daugiau kaip 300 vilkikų parką valdančioje logistikos ir transporto bendrovėje nuolat ieškoma kaip paskatinti ir motyvuoti specialistus, tad šis vilkikas tėra viena iš daugelio priemonių. Bendrovėje nuolat renkamas geriausias mėnesio vadybos specialistas, vyksta įmonės renginiai ir išvykos.